Best Western Plus Premium Inn

Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Best Western Plus Premium Inn

★★★★

Udogodnienia: Klimatyzacja, Dostęp do internetu, Zwierzęta domowe, Ułatwienia dla niepełnosprawnych, Blisko lotniska, Zjeżdżalnie wodne, Basen odkryty, Dla rodzin z dziećmi, Kurorty nadmorskie, Bez paszportu, Darmowe WiFi

Cena: 1 057 zł / os. 1 323 zł - 20%

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. +48 531 532 125
  • Pon - Pt: 10.00 - 17.00 / So: 10.00 - 13.00

Opis:

Opis
Lokalizacja - Hotel BW PLUS Premium Inn położony jest w samym sercu kurortu Słoneczny Brzeg.
Hotel ze 145 pokojami i apartamentami zajmuje powierzchnię ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych. Restauracja z częścią Bistro i Gastro Pub, The City`s Bar i The Pot's Buffe (przekąska przy basenie)
bar, park wodny, odkryty basen z wydzieloną częścią dla dzieci, kasyno i sala konferencyjna dla maksymalnie 90 osób.
POKOJE
Pokój ekonomiczny: (maks. 2 osoby dorosłe lub 1 dorosły + 1 dziecko) bez dostawki, bez balkonu, ok. 18 m2.
Pokój dwuosobowy Standard: (maks. 2 osoby dorosłe lub 1 osoba dorosła + 1 dziecko) -balkon, ok. 23 mkw;
Pokój dwuosobowy Comfort: (maks. 2 osoby dorosłe + 1 dziecko lub 3 osoby dorosłe) -balkon, ok. 25 mkw;
Pokój dwuosobowy Deluxe: (maks. 3 osoby dorosłe; 1 ad+3 ch; 2 ad+2ch) - balkon, ok. 30 mkw,
Executive Suite: (maks. 4 osoby dorosłe; 1 ad+3 ch; 2 ad+2ch; 3ad+1ch)- 1 rozkładana sofa, balkon, ok. 42 m2, sypialnia z łóżkiem małżeńskim (2 x 2 m) i salon.
Apartament rodzinny: (maks. 5 osób dorosłych; 4 do 2 osób) - 4 łóżka standardowe, 2 dodatkowe łóżka, 2 łazienki/WC, 2 balkony, ok. 66 m2, 2 sypialnie z łóżkiem małżeńskim i salon. Apartament rodzinny składa się z dwóch oddzielnych sypialni i części wypoczynkowej.
Wszystkie pokoje posiadają w pełni wyposażony minibar (płatny), lusterko do makijażu, telewizor LED 32" z ponad 50 międzynarodowymi kanały, szybkie łącze Wi-Fi (bezpłatne), bezpłatny sejf, bezpośrednia linia telefoniczna, centralna klimatyzacja, suszarka do włosów, czajnik elektryczny.
Dzieci: Łóżeczka dla dzieci - na życzenie, dopłata na miejscu - 10 BGN/dzień
ATRAKCJE
Bezpłatnie: park wodny, baseny (Park wodny: Zjeżdżalnia - długość 63,65 m i wysokość 8,10 m; Zjeżdżalnia swobodnego spadania w tunelu z efektami świetlnymi - długość 65,30 m i wysokość 8,10 m; Zjeżdżalnia dla dzieci; 2 Fontanny; Prysznic flamingów). Podgrzewany odkryty basen rodzinny, basen dla dzieci, zjeżdżalnie, brodzik, leżaki wyposażone w maty, parasole.
WYŻYWIENIE
WYŻYWIENIE  (w zależności od wykupionej oferty)
RO - oferta bez wyżywenia
BB - śniadania w formie bufetu
HB (Half Board - 2 posiłki) - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji płatne.
FB (Full Board - 3 posiłki) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji płatne.
All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu; wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w wyznaczonych barach w wyznaczonych przez hotel godzinach; w większości hoteli w ciągu dnia dostępne są przekąski
DOKONANIE REZERWACJI
Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).
BAGAŻ, REZYDENT, ZMIANA UCZESTNIKA NA PRZELOTACH LINIAMI LOT, RYANAIR, WIZZAIR, CORENDON
Oferta z przelotem liniami rejsowymi np. LOT, WIZZAIR, RYANAIR jest ofertą pochodzącą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. OBSŁUGA REZYDENTA/PRZEDSTAWICIELA KONTRAHENTA na telefon z możliwością ustalenia spotkania w hotelu. Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI). Zmiana Uczestnika wiąże się z kosztami zgodnie z taryfą przewoźnika i może być równoznaczna z koniecznością wykupienia nowego biletu.
Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej.
Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego bagażu podręcznego 10 kg lub bagażu rejestrowanego 10kg, 20kg, 26 kg lub 32 kg -cena w systemie rezerwacyjnym.Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia dodatkowego bagażu 10 kg i o wymiarach 55x40x23 cm (w taryfie standard jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg - cena w systemie rezerwacyjnym.
PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.
CORENDON- cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x25) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.
Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
PRZEPISY WIZOWE, PASZPORTOWE, SANITARNE
Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.
ŚWIADCZENIA W CENIE
Cena z przelotem zawiera:
- ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),
- bilet lotniczy,
- zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00),
- wyżywienie według wybranej opcji,
- bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi i czarterowymi (Wizzair,  Ryanair, Easyjet, PLL LOT tylko mały bagaż),
- bagaż główny tylko w przypadku przelotów liniami czarterowymi
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko
- opieka anglo lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, w regionach Primorsko, Sozopol, Lozenec, Obzor - telefoniczny kontakt do rezydenta.UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA:
- bagażu głównego w przypadku przelotów liniami rejsowymi, miejsc obok siebie w przypadku przelotów liniami Wizzair
- lokalnych opłat klimatycznych, podatku turystycznego, itp.Klienci przylatujący do Bułgarii są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego lub anglojęzycznego przedstawiciela organizatora.  Oferta nie obejmuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem, Klienci dysponują telefonem w przypaku pytań, chęci wykupienia wycieczek, rezydent może umówić się z Klientami w hotelu określonego dnia o określonej godzinie.
UWAGA! Dodatkowy bagaż/miejsca obok siebie można dokupić minimum na 5 dni przed datą wylotu - licząc dni pracujące.
UWAGA! Oferta obejmuje telefoniczną opiekę polsko lub anglojęzycznego rezydenta. Godziny transferów powrotnych potwierdzane są do 1 dnia przed powrotem do kraju - telefonicznie, poprzez informację w recepcji lub w pokoju.
Oferta dojazdem własnym: obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), opiekę polskojęzycznego rezydenta na telefon; wyżywienie w/g opisu.
WAŻNE INFORMACJE
Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi, różnych rodzajów. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. W przypadku późnych przylotów hotele mogą przygotować "lunch pakiety", w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem.

Galeria:

Best Western Plus Premium Inn/1
Best Western Plus Premium Inn/2
Best Western Plus Premium Inn/3
Best Western Plus Premium Inn/4
Best Western Plus Premium Inn/5
Best Western Plus Premium Inn/6
Best Western Plus Premium Inn/7
Best Western Plus Premium Inn/8
Best Western Plus Premium Inn/9
Best Western Plus Premium Inn/10
Best Western Plus Premium Inn/11
Best Western Plus Premium Inn/12
Best Western Plus Premium Inn/13
Best Western Plus Premium Inn/14
Best Western Plus Premium Inn/15
Best Western Plus Premium Inn/16
Best Western Plus Premium Inn/17
Best Western Plus Premium Inn/18
Best Western Plus Premium Inn/19
Best Western Plus Premium Inn/20
Best Western Plus Premium Inn/21
Best Western Plus Premium Inn/22
Best Western Plus Premium Inn/23
Best Western Plus Premium Inn/24
Best Western Plus Premium Inn/25
Best Western Plus Premium Inn/26
Best Western Plus Premium Inn/27
Best Western Plus Premium Inn/28
Best Western Plus Premium Inn/29
Best Western Plus Premium Inn/30
Best Western Plus Premium Inn/31
Best Western Plus Premium Inn/32
Best Western Plus Premium Inn/33
Best Western Plus Premium Inn/34

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...